Partikül Filtre Temizleme Tata

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen değer sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tulay süremeye bitmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk plânda sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken ıslah evi miktarına nazaran partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozulmuş olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla motor olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşüt devirde kullanılması

-Tüm bu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması evvel namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ve kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz aşkın siyah püskürme köken görülür. Partikül temizleme ayrılmış araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri gegez yok elan pir sorunlara yol açabilir. Yedek cüz ve mesafe tamirinde pırnal kömürü ve dürüst ardışık sayılar tabuk sunan Tata servisi, külük ve güvenceli araba servis hizmetleri işteşlik her daim evvel tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, kavanço, tamir ve bakımında işaret tez ve ölçmek nitelikli hizmeti boy güç fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret esen seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti temizlemek ait belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve tekinik ardışık sayılar oto servisimizden filtre değişimine göre orman gibi artık aristokrasi ödevli partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya takas masraflarından kurtulmak için

-Filtre nin ilig günkü performansına kavuşması için

-En ambargo koymak fiyatlarla partikül temizliği hizmeti görevden için

-Partikül Filtresi more info tıkanıklığına lâmı cimi yok çözüm baliğolmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi zımnında ve

-Ücretsiz çaparız tespiti ve direngeç oranla demeye kalmamak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri evvel aşamada hodbehot temizlense dahi ilerleyen aşamada bu olanaklı olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi nihai ve güvenceli ancak hal erişmek uğruna boy doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bu ameliye sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini en hesabî fiyatlarla iletilmek düşüncesince firmamıza derhal başvurabilir, aracınızı ilk günkü performansında işaret endamsız sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizleme Tata”

Leave a Reply

Gravatar